Strony www, Sklepy internetowe

Zaprojektowane specjalne dla Ciebie i Twojej firmy..

Wizytówki przykuwające uwagę, nowoczesne OnePage czy tradycyjne, rozbudowane i zaawansowane strony internetowe oraz portale. W CSS Media znajdziesz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni responsywne – co oznacza, że stworzone przez nas strony dopasują się do każdego urządzenia na którym zostają wyświetlone (tablet, telefon), a także równocześnie są przyjazne dla wyszukiwarki Google.

Ostatnie realizacje

CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www
CSS MEDIA Agencja reklamowa - strony www

Twórczo i precyzyjnie zadbamy o Ciebie i Twoją firmę, proponując rozwiązania z zakresu
projektowania graficznego, stron www, programowania
i wsparcia w dziedzinie IT, czy fotografii produktowej.

Poznaj nas!

Zadzwoń: +48 698657511, napisz: biuro@cssmedia.pl

Tworzymy strony www – jak działamy?

Projekt graficzny

Projekt graficzny

Projekt graficzny strony głównej online dla Klienta po wstępnej analizie działalności. Projekt ten otrzymują Państwo na maila lub zostaje on umieszczony na naszym serwerze do akceptacji. Dbając o zadowolenie naszego Klienta, do projektu wprowadzamy tyle poprawek aż projekt zostanie w pełni zaakceptowany.

Skład strony

Skład strony

Po akceptacji projektu przechodzimy do składu strony na naszym, firmowym serwerze. Klient otrzymuje unikalny adres strony, gdzie aktualnie jest budowana. Instalacja na naszym serwerze pozwala Klientowi nie tylko na podgląd dotychczasowych postępów pracy nad stroną, ale także pozwala na wspólne wprowadzanie zmian w trakcie budowy.

Instalacja strony

Instalacja strony

Gdy zaakceptujesz budowaną stronę na naszym serwerze przygotowujemy kopię zapasową i instalujemy gotową stronę na wybranym przez Klienta serwerze. Wspólnie z Klientem przygotowujemy skrzynki mailowe oraz wprowadzamy podstawowe informacje pod pozycjonowanie. Uruchamiamy także Google Analitycs dzięki którym Klient otrzymuje możliwość monitorowania odwiedzin własnej, nowo stworzonej strony internetowej.

Szkolenie, wsparcie

Szkolenie, wsparcie

Każdy z naszych Klientów po wykonaniu strony internetowej otrzymuje od naszej firmy pełne szkolenie w zakresie użytkowania Panelu administracyjnego strony. Znajomość ta pozwala Klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie internetowej edytując jej zawartość. Firma CSS MEDIA także po zakończeniu pracy w pełni współpracuje w zakresie administrowania strony oraz jej pozycjonowania. Naszym Klientom oferujemy także własny hosting.

Napisz do nas! Oddzwonimy!

To nie wszystko!

Oprócz produktu, który jest na najwyższym poziomie technicznym, dajemy Wam również produkt niezwykle estetyczny. CSS Media to nie tylko programowanie stron www, ale także ich projektowanie. Każdy nasz projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem i dostosowany do konkretnych oczekiwań i wymogów. Zanim zaczniemy pracę, lubimy się spotkać i porozmawiać, by poznać Twoje preferencje i priorytety, a tym samym stworzyć projekt strony www na miarę! Każdy nasz projekt strony internetowej to efekt naszego doświadczenia, graficznych trendów i Twoich wyobrażeń.

Wordpress

Projektujemy i programujemy strony internetowe z użyciem najnowszych technologii i systemów: WordPress, a także strony z autorskim systemem CMS.